arama

İş Bankası İhtiyaç Kredisi 2019

İş Bankası İhtiyaç Kredisi 2019
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş

Hayatımızın her bölümünde nakit paraya ihtiyaç duyarız. Alışverişlerimiz, yiyecek ve giyecek masraflarımızın hepsi bir giderdir. İş bankası ihtiyaç kredisi ile bu giderlerimize nakit sağlayabiliriz. İhtiyaç kredisi iş bankası üzerinden alınabilir. Kredinin tüm detaylarını sizlere ileteceğiz. Kredi alırken ihtiyaçlarınız bile olsa mantıklı davranmanız gerekiyor. Bütçenize göre hareket edip krediyi kullanabilirsiniz

İş bankası üzerinden yapabileceğiniz ihtiyaç kredisinin çeşitleri bulunuyor. İş bankası ihtiyaç kredisi çeşitlerinden bahsedecek olursak eğer bunlar;

 1. Anında Kredi
 2. Hızlı Kredi
 3. Tatil Kredisi
 4. İhtiyaç Kredisi
 5. Yeni Yıl Kredisi
 6. İmar Barışı İhtiyaç Kredisi

Yukarıda ilettiğimiz tüm krediler ihtiyaç kredisi altında bulunuyor. İhtiyaçlarınız doğrultusunda bankadan en güncel bilgiyi de alabilirsiniz. İş bankası ihtiyaç kredisi 2019 yılı içerisinde faiz oranları ne olacak? sizlere bu sorunun cevaplarını ve güncel bilgiyi iletelim.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019

İş bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları 2019 yılı içerisinde değişkenlik göstereceği tahmin ediliyor. İhtiyaç kredisinin güncel faiz oranı % 2,60 olarak  iletilmiştir. Bu faiz oranı üzerinden kredinizi kullanabilirsiniz. Krediyi almak için en yakın iş bankası şubesine gidebilirsiniz. Krediyi için şartları da size yazımızın devamında ileteceğiz. Şubeye gitmeye üşeniyorsanız banka İnternet sitesi üzerinden başvuru formunu eksiksiz doldurarak iletebilirsiniz. Kredi başvurunuz banka tarafından incelenecek uygun görüldüğünüz taktir de banka tarafından aranıp veya mesaj olarak sizlere olumlu veya olumsuz dönüş yapılacaktır.

Krediyi kullanmadan önce bankanın tüketicilere belirlediği şartlar var. Bu şartları aktaralım.

 • 18 yaşını doldurmanız. 18 yaş altı iseniz banka tarafından size kredi verilmeyecektir.
 • SSK’lı olmanız yani gelirinizi belgeleyebiliyor olmanız gerekmektedir. Geliriniz belgeli değilse kredi kullanamazsınız.
 • İhtiyaç kredinize ipotek gösterecekseniz eşinizin rızasını yazılı olarak iş bankasına iletmeniz gerekmektedir.

ek olarak ihtiyaç kredisinin en fazla 36 ay vade ile verildiğini hatırlatmak isteriz.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama

İş bankası ihtiyaç kredisi hesaplama işlemleri için pek çok araçlar bulunuyor. Bu araçlar sayesinde kredinizin tüm detaylarını hesaplayabilirsiniz. Hesapladığınız faiz oranı ile bankanın faiz oranının aynı olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Yanlış hesaplamalar sizi yanıltabilir. Banka sitesi üzerinden de vade ve tutarınızı belirleyip karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Hesaplama ile ilgili aklınıza takılan soruları yorumlarda bizlere iletebilirsiniz.

kategoriden popüler haberelr KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ