arama

Ing Turuncu Hesap Özellikleri 2019

Ing Turuncu Hesap Özellikleri 2019
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Ingbank son 10 yılın yükselen ve modernleşen bankaları arasında yer alıyor. Her yıl yaptığı yenilik ve müşterilerine yönelik kolaylıklarla bilinen banka 2019 senesinde turuncu ekstre hesabı ile hizmet vermeye devam edecek. Ing Turuncu hesap özellikleri 2019 İnternet ve mobil bankacılık ile bir çok işleminizi ücretsiz ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilir avantajlarından yararlanırsınız. Kredi kartından kredi seçeneklerine, havale, eft gibi bir çok bankacılık işleminde büyük indirim ve olanaklar sizi bekliyor.

Turuncu hesapta hiç bir işlem için ücret ödemeden anında kredi seçenekleri ile finansman ihtiyaçlarınızı elinizin altında tutabilirsiniz.

Ing Turuncu Hesap Hoş geldin Faizi 2019

Turuncu hesap sahiplerinin ilk kez vadeli hesap açmalarında yararlanacağı hoş geldin faizi ile yüksek oranlardan yararlanabilirsiniz. Hoş geldin faizi açtığınız hesaba göre değişir. Dijital bankacılık kullanan ve bu kanalı tercih edenlerdenseniz turuncu hesap ile 365 gün boyunca şubesiz işlem yapamam diyenlerdenseniz 90 gün hoş geldin faizi alabilirsiniz. Hoş geldin faizi hesabınızı açtığınız gün itibari ile başlar yüksek getiri elde etmeniz için hesabınıza para yatırmanız gerekmektedir.

E-turuncu hesapta faiz oranı piyasa koşulları çerçevesinde  ve günlük değişebilir. Hoş geldin faizi almak için 10 TL ile bile açılış yapabilirsiniz. Miktara göre değişmeden aynı faiz oranından yararlanırsınız. Hoş geldin faizi süresinde hesabınızda illa para tutmanız şart değil hesabınızı kapatıp açma özelliğine bile sahipsiniz. Hesabınızda para olmadığında yani kapalı hesap günlerinde hoş geldin faizi süresinden düşmektedir.

Ing Turuncu Hesap Nasıl Açılır 2019

Ing bank müşterisi değilseniz turuncu hesap açtırmak genede çok kolay. Dilerseniz İnternet üzerinden ya da size en yakın şubeye giderek hesap açabilirsiniz. Ing turuncu hesabın asıl amacı işlemlerinizi gelişen teknoloji ile birlikte şubeye gitmeden halletmek. Kredilerinizi bile evraksız kefilsiz alabilir şubeye gitmeden her türlü işleminizi yapabilirsiniz.

Turuncu ekstre indirimleri ve ek taksitleri ile tanışmak için kartınızın özelliklerini öğrenmelisiniz. Kart özellikleriniz için İnternet ve mobil bankacılık hizmetini kullanabilirsiniz.

Biriktiren Turuncu Hesap 2019

Ing kartınız ya da vadesiz hesabınızdan düzenli birikim talimatı verin hem düzenli birikim yapın hem vade derdi olmadan daha fazla kazanın. İnternet şubesinden turuncu hesap ve biriktiren turuncu hesabı tıklayarak anında talimatlarınızı verebilirsiniz. Aylık düzenli birikimlerinizi vadesiz hesabınızdan ya da Ing banka kartınızdan verebilirsiniz. Vadesiz hesaptan verilen talimatlar verilmiş gün sonunda turuncu hesaba geçer ve ertesi gün faiz kazanmaya başlar.

Kredi kartı borcunuz ödenmez ise turuncu hesaptan aktarılan tutar minimum ödeme tutarına eklenerek kredi kartınızın son ödeme tarihinde turuncu hesaba aktarılır. Otomatik ödemeleriniz gerçekleşmediğinde turuncu hesabınızdaki bakiye faiz getirmeye devam edecektir. Açacağınız biriktiren turuncu hesap 2019 ile bütün bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ing bank avantajları ve hızlı işlemleri için güncel konularımızı takip edebilirsiniz.

kategoriden popüler haberelr KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ