arama

Ing İhtiyaç Kredisi 2019

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Ing bank ihtiyaç kredisi %1,99 faiz oranları ile 3-36 ay vadeli olarak alabiliyorsunuz. Kredi kampanyası kapsamında en düşük kredi oranını sunan Ing bank bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz kredi seçeneğini tüketicisi için sunuyor.Sizde Ing ihtiyaç kredisi 2019 yılı kampanyasından faydalanmak istiyorsanız öncelikle müşterileri için İnternet Üzerinden kefilsiz evraksız seçeneği ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz mobil bankacılık ile kullanıcı adınız ve şifreniz olmak kaydı ile tek tıkla başvurunuzu gerçekleştirip kısa mesaj ile anında bilgilendirme alabilirsiniz. Ing müşterisi olmayanlar için ön başvurularını mesaj yoluyla yaparak sizden talep edilen evrakları kurye yolu ile şubeye teslim edebilirsiniz. Verilen %1,99 faiz oranlı kredi kredi skoru 1850 üzeri olan müşterilere verilecektir.

Ing İhtiyaç Kredisi Faiz oranları 2019

2019 yılı için yapılan turuncu indirim kapsamı içerisinde %1,99 Faiz oranı ile banka sıralamalarında en düşük ihtiyaç kredisini sunana Ing bank 15.000 TL üzerinden ihtiyaç kredisi için 36 ay vade seçeneği kullanılarak gerçekleşen kredi çekiminin örnek ödeme tablosu aşağıdaki gibidir.

Kredi Tutarı
Kredi Vadesi (Ay)
Aylık Faiz Oranı
 Yıllık Faiz Oranı
Kredi Tahsis Ücreti
Aylık Taksit Tutarı
Sigorta Masrafı
Aylık Toplam Maliyet Oranı
Yıllık Toplam Maliyet Oranı
15.000 TL
36
%1,99
 %22,99
70 TL
619,02 TL
500,50 TL
%2,4587
%32,1569


Yıllık toplam tutara bütün vergiler eklenerek %5 BSMV vergisi dahil edilmemiştir. İhtiyaç kredisi için dosya masrafı gibi ek ücretler talep edilemez. Bu kampanyaya dahil olmak için öncelikle müşteri kredi skorunun 1850 ve üzeri olması şartı aranmaktadır. Onun haricinde gelir belgesi ve ek teminat gibi işlemler yapılmaz.

Ing Bank Kredi başvurusu Sorgulama 2019

Yaptığınız kredi başvuru sonuçları için dilerseniz şubeye giderek bilgi alabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvuru sonuçları artık mesaj ile anında cebinize iletiliyor. Teknolojik açıdan bu tür cihazlar kullanmıyorsanız şube seçeneği sizin için en idealidir. Günümüzde İnternet ve mobil bankacılık daha çok kullanıldığı için dilerseniz müşteri hizmetlerini arayarak sorgu yapabilir ya da İnternet üzerinden kullanıcı adı şifreniz ile kredi sonuç kısmına gelerek bilgi alabilirsiniz.

Konut ve araba kredilerinde sonuçlar bazı durumlarda uzamaktadır. Yüksek miktarlardaki kredi seçeneklerinin sonuçları için şube yetkilisi bizzat sizi arayarak bilgilendirme yapacaktır. Yapmış olduğunuz başvuru doğrultusunda ıng bank kredi başvurusu sorgulama 2019 yılı için bu şekilde yer almaktadır. Farklı işlemleriniz için en sağlıklısı ise müşteri hizmetleri yetkilisini arayarak bilgilere ulaşmak olacaktır

 

kategoriden popüler haberelr KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ