arama

Akbank Konut Kredisi Faiz Oranı 2019

Halkbank Konut Kredisi 2019
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Akbank konut kredisi faiz oranları 2019 yılında ne kadar olacağı merak ediliyor. Herkes kira ödemek zorunda kalmayacağı bir hayat tercih edebilir. Bu koşulların sağlanması için tek yapmamız gereken bir ev sahibi olabilmek. Son yıllarda artan faiz oranları karşısında Akbank’ın müşterilerine sunmuş olduğunu faiz oranlarını hep birlikte inceleyelim.

Akbank Konut Kredisi 2019

Her insanın sahip olmak istediği konuta göre uygun bir kredi olanağı sunan Akbank konut kredisi 2019 , geleceğini güvence altına almak isteyen bir çok insan için tercih edilebilir bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Yüksek enflasyon sonucunda artan kiralar , kiralık bir evde yaşamayı giderek zorlaştırırken, kira ödemek yerine kredi çekerek ev almak isteyenlerin sayısı gittikçe artıyor. Ödediği kira bedeline yaklaşık bir tutarda kredi taksiti ödemek birçok insana oldukça mantıklı geliyor. Böylece kiralık bir evde yaşayan birçok aile için kredi imkanıyla ev almak yaşam maliyetleri açısından herhangi bir fark yaratmamış oluyor.

Akbank Konut Kredisi Faiz Oranı

Kredi imkanıyla ev sahibi olmak istiyorsanız siz de Akbank konut kredisi faiz oranı 2019 yılına dair bilgi edinebilir ve uygun faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Uzun zamandır devam eden yüksek enflasyonun ve yüksek döviz kurlarının gerileme yaşadığı bu dönem konut sahibi olmak isteyenler için oldukça avantajlı olacaktır. Akbank’ta konut kredisine uygulanan faiz ise yalnızca %2,35 oranındadır ve 120 aya varan vade olanaklarıyla ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Ancak bu konuda dikkat edilmesi gereken husus faiz oranlarının sıklıkla değişim gösterdiğidir. Kredi anlaşmasını yapmadan önceki güncel faiz oranlarına dikkat etmek ve anlaşmayı buna göre yapmak sizi istemediğiniz bir anlaşma yapmaktan koruyacaktır.

Akbank Konut Kredisi Hesaplama 2019

Örneğin 100.000 TL değerinde bir ev almak istediğinizi ve 120 taksitte (10 yılda ) geri ödemek istediğinizi varsayalım. Akbank konut kredisi hesaplama 2019’a göre bu durumda aylık 2500 TL gibi bir taksit tutarıyla istediğiniz eve sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda sahip olduğunuz evin değeri sürekli olarak artış göstereceği için yatırımınız enflasyon karşısında da korunmuş olacaktır. 120 ay vadeyle 2500 TL olarak ödenen taksitler sonucunda 10 yılın sonunda toplam 300.000 TL ödeyerek sahip olduğunuz bu konutun değeri 10 yıl gibi uzun bir zaman sonunda çok ciddi bir artış göstererek sizin için karlı bir yatırıma dönüşecektir. Siz de Akbank’ın İnternet sitesi aracılığıyla çekmek istediğiniz kredi tutarına dair hesaplamalarda bulunabilirsiniz.

kategoriden popüler haberelr KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ