arama

Akbank EFT Ücretleri 2019

Akbank EFT Ücretleri 2019
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Sürekli gelişen teknolojiyle beraber bankacılık sektörü de sürekli yeni gelişmelerle müşterilerine hizmet vermektir. Akbank müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve 7/24 hizmet sağlamak için sunmuş oldukları uygulamaları 2019 yılında da geliştirmiştir. Akbank müşterilerine pek çok kolaylıklar sağlamaktadır. Akbank’ın en çok tercih edilmesinin sebeplerinin başında para transferi işleminin hızlı ve kolay olmasıdır. Bu yazımızda sizlerin sıkça sorduğu soruların başında gelen Akbank EFT ücretleri 2019 yılında ne kadar olacak sorusunun cevabını bulabilirsiniz. Ayrıca EFT işlemleri nasıl ve hangi saat aralığında yapabilir ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Akbank EFT Saati 2019

Banka şubelerinin yoğun olması ve yüksek meblağları yanımızda taşımanın güvensiz olduğundan dolayı para transferi işlemleri EFT ile yapılmaktadır.Günümüzde banka şubelerine gitmeden bir çok işlemlerimizi ve  ATM üzerinden para transferinizi yani ‘EFT’ işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Banka ATM’ler üzerinden veya internet şubelerinden kolaylıkla başka hesaplara, başka bankalara para transfeleri yapılmaktadır.  Akbank hesabınız varsa hesabınız üzerinden, hesabınız yoksa kredş kartınızından IBAN  numarasına,  isme yada müiteri numarasına kolay ve hızlı şekilde EFT işlemi yapabilirsiniz. Akbank şubesi üzerinden yapmış olduğunuz EFT işlemini bankanın belirlemiş olduğu işlem saatleri arasında yaptıysanız işleminiz, 5- 20 dakika gibi kısa bir sürede karşı hesaba geçecektir. İşleminizi cuma günü mesai saatleri içerisinde yapmış olsanız bile paranız bir sonraki iş günü hesaba geçecektir. Akbank EFT saati 2019 yılında geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi hafta içi saat: 09:00 – 17:15 mesai saatlerinde yapabilirsiniz.  EFT işleminizi Akbank’ın şubelerinden zaman kaybetmeden yapmak istiyorsanız Akbank direkt mobil, direkt İnternet ya da ATM’ler üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.  Saat 16:00’dan sonra yapacağınız EFT işlemleriniz dolayı Akbank ekstra işlem ücreti alabilmektedir. 

Akbank EFT İşlem Ücretleri 2019

Aşağıda hazırlamış olduğumuz tabloyu inceleyerek mesai saatleri içerisinde yapmak istediğiniz Akbank EFT işlem ücretleri 2019 öğrenebilirsiniz. Akbank EFT işlemlerinizi saat 17:15’e kadar yapabilirsiniz. Şube içerisinde yapacağınız EFT işlemlerinin ekstra ücret alınmaz. Akbank direkt internet, mobil uygulama veya ATM’ler üzerinden yapacağınız EFT işlemi için banka ekstra ücret kesmektedir. Akbank internet üzerinden ve mobil uygulama ile yapacağınız EFT işlemi için 8TL, ATM’ler üzerinden yapılan EFT işleminden 17 TL işlem ücreti alınmaktadır.


İŞLEM ADI


ASGARİ TUTAR

 


AZAMİ TUTAR

 

Şubeden hesaptan EFT

60 TL

 750 TL

 

Nakit gönderilen EFT

65 TL

750 TL

 

Akbank direkt İnternet/ direkt mobil EFT

 

6 TL

6 TL

Çağrı merkezi ile EFT

60 TL

 60 TL

 

kategoriden popüler haberelr KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ