arama

3 Ay Ertelemeli Kredi 2019

3 Ay Ertelemeli Kredi 2019
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Bankadan kullanılan kredileri 3 ay ertelemeli kredi 2019 kampanyasından yararlanarak alabilmek artık mümkündür. 3 ay ertelemeli krediye gecikmeli kredi diyebiliriz. Krediyi aldığınız andan 3 ay sonra ödeyeceğiniz bu kredinin tüm detaylarını sizlere ileteceğiz. Kredi için yapmanız gereken istediğiniz kredi türüne başvurmak olacaktır. Krediyi aldığınızda kredinin 3 ay ertelemeli olup olmadığını sorgulamanız gerekiyor. Bu bilgi banka tarafından doğrulanırsa eğer kredinizi dilediğiniz gibi alabilirsiniz. 3 ay ertelemeli kredinin tüketici için oldukça avantajı mevcut. Almış olduğunuz krediyi 3 ay sonra ödemek kişileri maddi açısından rahatlatıp, bütçelerini ona göre ayarlama fırsatı sunuyor.  3 ay gecikmeli kredi detaylarını sizlere yazımızın devamında ileteceğiz. 3 ay ertelemeli kredi veren bankaların hangisi olduğunu sizlere ileteceğiz.

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2019

Öncelikle ertelemeli kredi veren bankayı bilmeniz gerekiyor. Her banka 3 ay ertelemeli kredi vermese de bankalar rekabet içerisinde olduğundan ertelemeli kredi veren bankaların gün geçtikçe arttığını söyleyebiliriz. Ertelemeli kredinin özelliği aldığınız gün sonrasından 3 ay sonra ödeyebiliyor olmanızdır. Ancak bu 3 ay süre içerisinde kredinin faizi işlemektedir. Bu yüzden kullandığınız kredinin faiz oranı da önemlidir. Kullandığınız faiz oranı üzerinden 3 ay ertelemeli kredinizi kullanabilirsiniz. Bankanın kredi için şartlarını yerine getirmeniz gerekiyor. Kredi notunuz bu durum için önemlidir. Kredi notunuz düşük bulunursa ve faturalarınızı düzenli ödemiyor iseniz sorun yaşarsınız.  Kredi notunuz yüksek olması lazım. Ortalama altında kalırsanız bankadan kredi almanız mümkün olmayacaktır. 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar 2019 listesine bir göz atalım.

  • Halkbank konut kredisinden yararlanıp 3 ay ertelemeli kredi alabilirsiniz.
  • Akbank ihtiyaç kredisinden yararlanıp 3 ay ertelemeli kredi alabiliyorsunuz.
  • Vakıfbank ise kobilere sunduğu kredilerde 4 ay ertelemeli kredi veriyor.
  • Teb ve QNQ Finansbank ihtiyaç kredilerinden yararlanıp 3 ay ertelemeli kredi almanız mümkündür.

Bu bankalar dışında krediyi kullanacağınız bankaya gecikmeli ödeyip ödemeyeceğinizi sorabilirsiniz.

Ertelemeli Krediler 2019

İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi en çok bankalar tarafından kullandırılan kredilerdir. Kullanabileceğiniz ertelemeli krediler 2019 belirttiğimiz gibidir. Ertelemeli krediler için bankalar oldukça rekabet içerisinde olduğunu söyleyebiliriz. Alacağınız bu kredileri banka şubesine veya çağrı merkezlerine sorabilirsiniz. 3 ay sonra bu ödeme, erteleme işlemi yapıp yapamayacağınızı teyit edebilirsiniz. Ek olarak kullandığınız kredinin faiz oranına dikkat etmeniz gerekiyor. Alacağınız kredide faiz oldukça önemlidir.

kategoriden popüler haberelr KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ