Bayramlık krediler bunlar

Bankalar cazip faiz oranlarıyla avantajlı kredi için kesenin ağızını açtı. Buna göre, bazı bankalar sadece komisyon alarak faizsiz kredi kullandırırken, bazıları da düşük faizle kredi sağlama yoluna gitti. Uygulanan faiz oranları ise yüzde 0.45 ile yüzde 1.05 arasında değişiyor. Ayrıca bankaların uyguladıkları kredi vadesi ise 84 ayı bulabiliyor.

İş Bankası, avantajlı koşullarla ihtiyaç kredisi kullanma imkanı veren “Geleneksel Bayram Kredisi“ni sundu. İş Bankasından yapılan yazılı açıklamada, 15 Kasım 2010 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, kamu ve özel sektör çalışanları, serbest meslek sahipleri ile emeklilerin aylık yüzde 0,45 faiz oranı ya da peşin komisyon ödeyerek faizsiz, 5 bin liraya kadar 10 ay vadeli bayram kredisi kullanabileceği kaydedildi.

Daha yüksek tutarda, daha uzun vadelerle veya masraf ödemeden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerin ise vadeye bağlı olarak aylık yüzde 0,92`den başlayan faiz oranları ile masraf ödeyerek veya masraf ödemeden aylık yüzde 0,94`ten başlayan faiz oranları ile kredi kullanma imkanına sahip olduğu belirtilen açıklamada, geleneksel bayram kredisi kampanyası ile ilgili başvuru işlemlerinin İş Bankası şubelerinden, internet şubesinden, bankamatiklerden ya da 4402`ye kısa mesaj gönderilerek yapılabileceği ifade edildi.

Yapı Kredi, Kurban Bayramı`na özel hazırladığı Faizsiz, Masrafsız ve Düşük Faiz Komisyonlu Bireysel İhtiyaç Kredisi ile müşterilerine en uygun krediyi seçme olanağı sunduğunu bildirdi. Yapı Kredi`den yapılan açıklamada, birbirinden farklı vade ve masraf yapısıyla oluşturulan kredi seçenekleriyle Yapı Kredi`nin, müşterilerinin bayram harcamalarında kolaylık sağladığı belirtildi. Acıklamaya göre, Faizsiz Kredi, vade sonuna kadar hiç faiz ödemeden, sadece peşin komisyon ile maksimum 5 bin lira için ve 12 aylık vadede kullanılabiliyor.

Masrafsız Kredi, hiçbir masraf veya komisyon ödemeden, sadece yüzde 1,09 faiz ile 10 bin liraya kadar 24 ay vade ile kullanılabilme özelliği taşıyor.Düşük Faiz Komisyonlu Bireysel İhtiyaç Kredisinin ise faizleri aylık yüzde 0,41`den başlıyor. Tutar ve vadeye göre farklı komisyon oranları ve masraf uygulanan yüzde 0,41 faiz oranlı Bireysel İhtiyaç Kredisi maksimum 36 aya kadar vadelendirilebiliyor ve üst tutar sınırı 20 bin lira.

Müşterilerine en uygun krediyi seçme olanağı sağlayan Yapı Kredi`nin, Kredi Şimdi uygulaması ile başvuru sürecini de kolaylaştırdığı belirtilen açıklamada, kredi başvurusu yapmak için 4411`e kısa mesaj gönderilmesinin veya www.yapikredi.com.tr adresinden başvuruda bulunulmasının yeterli olduğu kaydedildi.Kısa mesaj ile yapılacak başvurularda “Bireysel“ boşluk “TC Kimlik No“ boşluk “Aylık Net Gelir“ bilgilerinin yazılması gerekiyor.

ERKEN BAYRAM KREDİSİ

Halkbank, “geleneksel“ Erken Gelen Bayram Kredisi`ni Kurban Bayramı arifesinde hizmete sunduğunu duyurdu. Halkbank`tan yapılan açıklamada, 5 bin liralık kredi için 60 aya varan vadede aylık geri ödeme tutarının sadece 112 lira olduğu, masrafsız kullandırılan 10 bin liralık kredi için aylık faiz oranının yüzde 0,99`dan başladığı ifade edildi. Halkbank`ın, Erken Gelen Bayram Kredisi`nin geri ödemesinde ilk taksiti 2 ay erteleme seçeneği de sunduğu bildirildi.

Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru, kampanyaya ilişkin değerlendirmesinde, “Bu bayram 11`inci kez hizmete sunduğumuz geleneksel bayram kampanyamızla Türk halkına tüketici kredisini piyasadaki en uygun koşullarla kullanma fırsatı sağlıyoruz. Halkbank olarak, harcamaların yoğunlaştığı bayram arifesinde Erken Gelen Bayram Kredisi ile müşterilerimizin yanında olmaktan son derece memnunuz“ ifadesini kullandı.Açıklamada, Erken Gelen Bayram Kredisi`nden yararlanmak isteyenlerin 1–30 Kasım 2010 tarihleri arasında Halkbank şubelerine başvuru yapabileceği belirtildi.

SÜPER TATİL KREDİSİ

Eurobank Tekfen, Kurban Bayramı için müşterilerine “Süper Tatil Kredisi“ kampanyasını sunduğunu duyurdu. Banka`dan yapılan yazılı açıklamada, Eurobank Tekfen müşterilerinin Süper Tatil Kredisi kampanyası kapsamında, yüzde 0,99`dan başlayan faiz oranları ve 24 aya varan vade seçenekleri ile 10 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanabileceği, kredi faiz oranlarının 5 bin liraya kadar aylık yüzde 0,99 ve 10 bin liraya kadar ise yüzde 1,05 olduğu belirtildi.

Açıklamada, 15 Kasım 2010 tarihine kadar devam edecek kampanyadan faydalananlara ödemelerini 2011 yılına kadar erteleme olanağı sunulduğu, ayrıca kampanya kapsamında kredi kullanan Eurobank Tekfen müşterilerine Back-Up tarafından Eurobank Tekfen için hazırlanmış 1 yıl süreyle geçerli Back-Up Kişisel Asistanlık Paketi de hediye edileceği kaydedildi.

AKBANK`TAN BAYRAM SEVİNCİ

Akbank ise `Herkesin bayram sevincine ihtiyacı var, Akbank`ta kredisi var!` başlıklı bir kampanya uyguluyor. Bankanın sitesinde yer alan bilgiye göre, Akbank İhtiyaç Kredileri için yüzde 1,15 faiz uygulanıyor. Ayrıca istenirse yüzde 1.15 faiz oranı ve 36 ay vade ile 20.000 TL`ye kadar tüm ihtiyaçlar için banka tarafından hemen ihtiyaç kredisi sağlanabiliyor.

84 AY VADE

VakıfBank`ın 30 Kasım 2010`a kadar sürecek “Geleneksel Bayram Kredisi“ kampanyasıyla bireysel müşteriler, “cazip“ faiz ve 84 aya varan vade seçenekleri ile 70 bin liraya kadar kredi kullanabiliyor.

KREDİ KARTLARINI KREDİYLE ÖDE!

Fortis Bank Türkiye, “Borç Transfer Kredisi“ ile diğer bankalardaki kredi kartı ve bireysel nakit kredi borçlarının tamamının bir defada ödeyip kapatılabilmesini, yüzde 0,99 faiz oranı ve eşit taksitle 48 aya kadar vadeyle Fortis`e geri ödenebilmesini sağlıyor.

FİNANSBANK`TAN 3 AY ERTELEME

Finansbank, Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine,başvuru kolaylığının yanında yüzde 0.39`dan başlayan faiz oranlarından yararlanma ve ödemeleri 3 ay erteleme fırsatından yararlanma imkanı sunuyor. 12 Kasım`a kadar cep telefonlarından 5030`a T.C. kimlik numarasını gönderenler, kefilsiz ve anında kredi başvurusunda bulunabiliyor.

Bir Cevap Yazın

Powered by Calculate Your BMI
%d blogcu bunu beğendi: