Anadolubank ‘ tan konut kredisinde yeni kampanya

Konut piyasasının canlandığı ve konut satışlarının giderek arttığı dönemde Anadolubank, konut satın almak isteyen tüketicilere destek olmak için bir yandan faiz oranlarını indiriyor, diğer yandan kişiye özel çözümleriyle müşteriye farklı alternatifler sunuyor.

Anadolubank’ta konut kredisi faizleri %0,69’dan başlıyor. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen tüketiciler, 60 ve 120 ay vadelerde, ilk yıl %0,69, diğer yıllar %0,89 faiz oranlı “Fırsat Konut Kredisi”ni tercih ediyor. Maaşlı çalışanlar, net gelirlerindeki değişime duyarlı “Bordroluya Konut Kredisi” isimli ürünü, konut aldığı ilk yıl; taşınma, tadilat, eşya alımı gibi sebeplerle artan masraflar doğrultusunda kredi taksitlerinin düşük olmasını isteyen tüketiciler ise; “İlk Yıl Az Ödemeli Konut Kredisi”ni üstelik 60 ay vadede %0,84 faiz oranı, 120 ay vadede ise %0,87 faiz oranı avantajı ile tercih ediyor.

Anadolubank Hazine ve Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Recep Atakan: “Konut alımına ilişkin yaşanan talep artışlarını göz önünde bulundurarak, tüketiciye düşük faizli ve alternatif ödeme planlı seçenekler sunuyoruz. Sunduğumuz hizmet doğrultusunda herkes kendi kesesine uygun krediyi seçip, kullanabiliyor” dedi.

Bir Cevap Yazın

Powered by Calculate Your BMI
%d blogcu bunu beğendi: