Nisan 2016

Mastercard ‘ tan Fibabanka’ya 2 ödül birden !

klyuouoluyly

Bankaların 2015 yılı kart performanslarının değerlendirildiği MasterCard 2015 Ödülleri’nde, “En İyi Müşteri Değeri” ve “Ticari Kart Satışı” kategorilerinde birincilik Fibabanka’nın oldu.Türkiye’nin yenilikçi ve dinamik bankası Fibabanka, iki yeni ödülle yoluna devam ediyor. Finans sektörünün dünya devi MasterCard tarafından düzenlenen MasterCard 2015 Ödülleri’nde Fibabanka, “En İyi Müşteri Değeri” ve “Ticari Kart Satışı” kategorilerinde birincilik ödülünün sahibi oldu.MasterCard’ın başvuru uygulaması olmadan, kullanıcıya sağlanan fayda ve ürün/hizmeti değerlendirdiği araştırma sonucunda ödüller, 12 Nisan akşamı gerçekleştirilen törenle sahiplerine takdim edildi. Fibabanka, müşteri değeri alanındaki başarısının yanı sıra 2015 yılında ticari kredi kartı portföyünü oransal olarak en fazla büyüten banka olması nedeniyle ödüle layık bulundu.

Devamını Oku

Banka çağrı merkezlerinden aranıyorsanız lütfen dikkatli olun !

23676767

“CEV DenizBank Kadınlar Şampiyonlar Ligi Dörtlü Final” maçları nedeniyle İtalya’da bulunan Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş ve Denizbank Genel Müdür Yardımcısı Tanju Kaya, arkadaşlarından kendilerine gelen bir WhatsApp mesajını paylaştılar. “Lütfen çok dikkatli olun” diyerek mesajı paylaşan Ateş, bankaların şu anda yeni güvenlik önlemleri için yoğun biçimde çalıştığı bilgisi de verdi. İşte, Ateş ve Kaya’nın paylaştığı, banka ve mağaza ismini gizleyip orjinaline hiç dokunmadığımız mesaj:

“06.04.2016… Bugün saat 18: 30’da işten eve giderken (X Bankası’nın) kendi orijinal numarasından arandım. Arayan kişi (X Bankası’nın) internet güvenlik biriminden aradığını ve kredi kartımla (X internet sitesinden) kredi kartıyla 3D Secure devre dışı bırakılarak alışveriş yapılmaya çalışıldığını ve bunu benim yapıp yapmadığımı sordu. Ben de tabii ki bu alışverişi yapmadığımı söyledim.

Devamını Oku

Powered by Calculate Your BMI